Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Malonus ir profesionalus aptarnavimas

KAROLIS


MARIA ALEJANDRA

Patiko greitis ir profesionalumas

TOMAS

Labai patinka medikė imanti kraują, maloni, taktiška, viską atsako. Patinka, kad galima pasirinkti ir pasidaryti įvairius tyrimus, patinka, kad renkantis tyrimus yra aprašymas apie tyrimus, kodėl jie svarbus, kodėl reikia juos atlikti, kam reikėtų juos atlikti.

TERESĖ


KAMILĖ


TATJANA


VESTA


SAULIUS


MONIKA


VESTA


KAROLINA


MAŽVYDAS


LILIJA


KAMILĖ

Labai malonus aptarnavimas, pateikiamos rekomendacijos, greita pagalba skubiu atveju, tyrimai atliekami (t.y. rezultatai pateikiami) netgi greičiau nei nurodyta. Nuostabu!

MIGLĖ
Palikti atsiliepimą