Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


SUSANNA


VAIDA

aptarnavimas
Trūko dėmesio iš gydytojo. Konsultacija, kuri kainuoja 90 eur, užtruko 3 min. Labai mažai klausinėjo, diagnozę nustatė per 30 sec. Pritrūko dėmesio, įsigilinimo. Puiku, jei specialistas problemą gali atpažinti per kelias sekundes, bet nepigiai mokant už konsultaciją norėtųsi šiek tiek daugiau dėmesio. Per jaučiamą skubinimą pamiršau paklausti ir apie kitas, nepagrindines problemas

VIRGINIJA

Malonus aptarnavimas, suteikta visa informacija

VIRGINIJA


VIKTORIJA

Patiko,kad buvau greitai ir kokybiškai aptarnauta

VILMA


RŪTA


VAKARĖ

Greita paprasta patogu

RASA


KAROLIS


LIJANA


Pirmą kartą per žinutę negavau slaptažodžio

RAMUNĖ


MANTAS


KARINA


LAURYNAS
Palikti atsiliepimą