Labai malonus aptarnavimas, patogi lokacija, galimybė pakliūti pas specialistą greitai ir patogiu dienos metu.
Nėra.
Viskas gerai
Nepatiko gydytojo išvada. Ar buvo atsidarytas bent vienas dokumentas? Aš pati manau, jog tikrai reikia padidinti vit D suvartojimą, taip pat žemas feritinas, o aš daug sportuoju, ar nereikėtų pagerti geležies? Nėra žiūrima plačiau, o tiesiog vertinamas bendras tyrimų rezultatas
paslaugų kokybė
Malonus aptarnavimas