Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


MATAS


VĖJA


RAIMONDAS


TATSIANA

Labai malonus aptarnavimas, patogi lokacija, galimybė pakliūti pas specialistą greitai ir patogiu dienos metu.
Nėra.

MIGLĖ


EDITA

Viskas gerai

AIRA


GABRIELĖ


Nepatiko gydytojo išvada. Ar buvo atsidarytas bent vienas dokumentas? Aš pati manau, jog tikrai reikia padidinti vit D suvartojimą, taip pat žemas feritinas, o aš daug sportuoju, ar nereikėtų pagerti geležies? Nėra žiūrima plačiau, o tiesiog vertinamas bendras tyrimų rezultatas

EGLĖ

paslaugų kokybė

EMILIJA


DOVILĖ


ARTŪRAS


GABRIELĖ


GIEDRĖ SADUTĖ

Malonus aptarnavimas

IEVA
Palikti atsiliepimą