Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


DARIA


TADAS


MARHARYTA

Gera paslaugų kokybė, prieinamos kainos, patogios vietos Kauno mieste.
-

MINDAUGAS

Lengva atsiskaityti draudimu, nereikia ilgai laukti konsultacijų

EDGARAS

greitas malonus aptarnavimas

VALENTINA

Patiko malonus bendravimas

RŪTA


TOMAS


RYTIS


TOMAS


LAURA

Raseiniu skyriaus darbuotoja buvo maloni ir rupestinga, ačiū už konsultaciją.

AISTĖ


VADIM


ŽIVILĖ

Lb patiko,rekomenduoju savo aplinkos žmonėms

ZITA
Palikti atsiliepimą