Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Personalas nuosirdus ir draugiskas. Jauki ir tvarkinga aplinka.
Kolkas trukumu nepastebejau

AISTĖ


ALFONSAS


EGIDIJUS

Patogu, nes šalia namų, visi tyrimai, kurių reikia, nereikia ilgai laukti ir galima greitai gauti atsakymus

AMELIJA


ARDANAS

Maloni sesutė. Neskaudėjo imant kraują

LAURA

Viskas vyko sklandziai ir greitai, malonus bendravimas.

MARTYNAS

Viskas puikiai

VILIJA


VALERIJA

Dažnai konsultantai telefonu nėra kompetetingi: turiu siuntimą pasidaryti plaučių rentgeną, skambinant prisiregistruoti, sako, jog paslauga bus moka. Taip pat klinikoje Šiaurės g. šeimos gydytoja dirba tik vieną kartą per savaitę.

ASTA

Malonus priemimas,bendravimas. Visur ideali svara,nauja iranga,baldai.

VYTAUTAS

Labai greitai atliktos paslaugos, nera eiliu ir personalas labai malonus :) Tyrimu rezultatai ateina ta pacia diena.

VERONIKA


MANTAS


KRISTINA


ROMANAS
Palikti atsiliepimą