Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


RENATA

Patiko malonus ir greitas aptarnavimas.

LAURA


RIMANTAS


ROKAS


KORNELIJA


KAROLINA


STANISLAV


RASA

Viskas labai gerai. Administartorė , sesutė , gydytoja Ana labai atsakingai dirba. Ačiū. Vidas

VIDAS


SKAISTĖ


ROLANDAS


ALVYDAS


GENADIJUS


AUGUSTĖ


AURELIJA
Palikti atsiliepimą