Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


ERIKA

labai patinka darbuotoja Orinta Adomaitė, vien dėl jos grįžtu pas jus

GABRIELĖ


GYTĖ


ALVYDAS

Viskas patiko.

EGIDIJUS


VADZIM

Malonūs gydytojai, tvarkinga aplinka

VILTĖ


VAIDA

Aptarnavimad

LIUDMILA

Malonus aptarnavimas ir greitas paslaugos gavimas

VAIDA


RŪTA


RAMŪNAS


TADAS


TADAS

Patinka kad viskas vyksta greitai ir patikimai.

REMIGIJUS
Palikti atsiliepimą