Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


GINTARĖ

Darbuotoja, paimanti kraują, mandagumas, profesionalumas, aplinka

LADIS


LAURA


GRETA


BRONISLAVA


ARNAS

Laukininkų skyriaus specialiste yra Jūsų “auksinius kiaušiniu dedanti višta”. Tūpestinga, aididi, profesionali. Planuoju pasidaryt daugiau tyrimu, tik ten ir tik per šią specialistę. Kelkit jai algą - ji tikrai to verta

ROBERTAS


RIMANTĖ


RIMANTAS


OLGA

Visada maloniai aptarnaujama ir viskas paaiskinama

ANTANINA

Malonus personalas, kieik teko lankytis tiek N. Vilnioje, tiek Antakalny, puikios moterys dirba. Taip pat patogumas užsiregistruoti, susimokėti iš anksto, viskas greita ir paprasta, pakankamai laisvų laikų tyrimams.

REDA

Viskas buvo puiku

MILDA


VLADAS


LINAS
Palikti atsiliepimą