Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


MINDAUGAS

Esu vienos iš Jūsų šeimos klinikų pacientas, todėl patogu atlikti tyrimus čia. Nei aptarnavimu, nei paslaugos kokybe nenusivyliau.
Neturiu pasiūlymų

RAMŪNAS


KAROLIS


JŪRATĖ

Šios klinikos šiuolaikiškas požiūris ir aplinka. Gydytojai, anesteziologas, registratoriai ir slaugytojai labai maloniai, atidžiai aptarnauja.

RASA


REMIGIJUS


ROBERTA

Buvau maloniai ir profesionaliai aptarnauta padalinyje Vilniuje, Viršuliškių g. 65A.

OLGA


EGLĖ


KARINA


EUGENIJUS


ARTŪRAS


GABRIELĖ


DONATAS


ALBERTAS
Palikti atsiliepimą