Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


ANATOLIJ

Patiko aptarnavimas,pagalba

BIRUTĖ


INGRIDA


SIMONAS

.

JŪRATĖ


RIMAS


MINDAUGAS

Man patinka, kad slaugytojos padeda viską padaryti taip, kad jausčiausi saugiai.
Аdministratoriaus buvo nedraugiškumas

KATSIARYNA


RŪTA


SILVIJA


UGNIUS

Viskas patinka. Nuo personalo iki tyrimų pateikimo :)

LAURA


VIDAS


TEDAUŠAS

Greitas aptarnavimas

RŪTA
Palikti atsiliepimą