Patiko aptarnavimas,pagalba
.
Man patinka, kad slaugytojos padeda viską padaryti taip, kad jausčiausi saugiai. Аdministratoriaus buvo nedraugiškumas
Viskas patinka. Nuo personalo iki tyrimų pateikimo :)
Greitas aptarnavimas