Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Viskas pavyko sklandžiai, vaiko neišgąsdino, atsakymai parėjo greičiau, nei tikėjausi
Kaina

LIEPA


RAMŪNAS


KAROLINA


MARIUS


LIUDAS

Visas aptarnavimas patiko tik kraujo paemimas paliko didele meline

PAVELAS


RIČARDAS


Labai sudėtinga registracija ir labai sudėtinga tyrimų peržiūra.

RAIMUNDAS


VIKTORIJA

Labai malonus aptarnavimas

VIKTORIJA


GINTARĖ


KRISTINA


ANATOLIJ


EDUARDS

Viskas greita ir paprasta

GABRIELIUS
Palikti atsiliepimą