Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


MANTAS


SEBASTIAN


NIJOLĖ


VIDMANTAS


VALDAS


VALDEMARAS

viska paaiskina

Marius


SAMANTA


LOLITA


VAIDAS


LĖJA


KĘSTUTIS


MARKAS

Nuostabi gydytoja endokrinologė Edita, dirbanti Lvivo g. klinikoje. Puikiai išaiškina situaciją, apžvelgia tyrimus, pateikia rekomendacijas. Klinikoje dirba nuostabios administratorės.

JOVITA


ANGELĖ
Palikti atsiliepimą