Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


VIDA

Labai patiko, kad gydytojai buvo be galo malonūs.

PIJUS


LAURYNA JUSTINA


DANIELĖ


ASTA

Labai viskas aiškiai ir kompetetingai

LAURA


ALINA


ALGIS


IRINA

Malonios darbuotojos, greitas ir kokybiškas aptarnavimas.
Svetainė painoka, pats uzsiregistravimas ir paskyros sukurimas uztruko laiko

EMA


EDVARDAS


AUŠRA


AUKSĖ


GIEDRĖ


AGNEŠKA
Palikti atsiliepimą