Labai maloni slaugytoja
Patekau be išankstinio registravimosi ir be jokių eilių
Šeimos gydytojos rūpestingumas.Malonios slaugytojos.
draugiski daktarai, greiti skiepai
sumokejus visiskai apsileidote - sumokejau 500eur uz tyrimus (kraujo ir maisto netoleravimo). Gavau 1 email, kuris nieko man nepasako. Kaip gauti konsultacija apie tyrimus? Reikia registruotis? vietu nera, skambinti po keliu savaiciu. Kodel jus kai gaunat rezultatus negalite man paskambinti. Daugiau nesinaudosiu jusu paslaugomis.