Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


LAURA


MARTYNAS


RITA

Lengva registracija, paprasta įsigyti, patiko, kad viskas savitarnoje. Slaugytoja labai maloni, profesionali.

REDA


ROLANDAS

arti gyvenamos vieto, malonus aptarnavimas vizito metu.
registracijos telefonu - nemalonios konsultantes

TERESĖ


MONIKA

Greita

ROBERTAS

Visada, kilus poreikiui, užrašymą pas gydytojus ar tyrimu gaunu dar tai pačiai dienai. Visada viskas nuodugniai paaiškinta.

MEDEINA

nenori priimti faktu, kai atvyko. sako, kad nėra vietų. Alytus, Naujoji g. 48 per telefoną užsirašė iš karto.

MAKSYM

Patiko paslauga

IRENA

Klaipėdos filiale (2BIG prekybos centre) daug erdvės, geros profesionalios med. seserys.

AGNĖ

Labai malonu laborante, dave patarimų. Paėmė vaikui greitai krauja. Labai patiko, malūnus bendravimas

GABRIEL

Aptarnavimas!

LAIMONAS

Greitai be eilių
Viskas tiko

NIJOLĖ
Palikti atsiliepimą