Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


BRONISLAVA


EMILIJA


INGRIDA

All good

IGNAS

Patiko priėmimas ir rūpestingumas.

RAIMONDA


UGNĖ


VIKTORIJA


LINA


MILDA

Labai malonus aptarnavimas

REDA


VITALIJA


RAMŪNAS

Labai malonus aptarnavimas, po proceduros siūlė visokeriopą pagalbą, jei pasijuščiau blogai

MARIUS


TOMAS


VAIVA
Palikti atsiliepimą