Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


MARIUS

Suviliojo akcija .Viskas vyko sklandžiai ir greitai.Tyrimai jau buvo vakare.Ačiū už darbą

RAIMUNDAS

Operatyvumas
Aukšta kaina

VIRGINIJUS

Operatyvu, patogu.

RITA

Puiki šeimos gydytoja, labai malonios slaugytojos, ačiū

UPĖ


NERIJUS


LAURA


MARIUS


KAROLINA


KAROLIS


AURELIJUS

Malonus aptarnavimas

DANUTĖ

patiko aptarnavimas

IRENIJUS


Neatliko savo darbo, paėmė kraujo tyrimus, bet atsakymo negavome. Labai nusivyliau, nes buvo svarbus tyrimas.

ARIJUS

Viskas tobula. Nuo administratorės iki šeimos gydytojos. Taip pat labai nuostabi slaugytoja.

JOVITA
Palikti atsiliepimą