Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Greitis,patiko greitas ir kokybiškas aptarnavimas,klientų aptarnavimo specialistės teko ilgai laukti,bet su ja susisiekus viską operatyviai išsprendėme
Dar negaliu atsakyti,bet manau bus problemų su tyrimų rezultatais - jų aptarimu

MATAS


KĘSTUTIS


DALIA


GABRIELĖ


LAURA


DOMAS


DEIVIDAS


GABRIELĖ

Gydytoja Edyta Valintėlė labai maloni.
sesutė paėmusi kraują labai nemaloni buvo, manau kiekvieno žmogaus pasirinkimas kiek vandens išgerti. Dažnai kartojo "nesuprantu, kodel jus nesuprantat kažko", manau normalu kad nesupratau, sesutė kalbėjo su akcentu stipriu, logiška jog galimai reikės pakartoti ką pasakai :).

LAURA


KAMILĖ

Labai gretai, kokybiškai.

AURELIJA


AGATA

Gydytojos Almos Astafjevos darbas. Vienareikšmiai. Dėmesys, kompetencija, komunikacija.

DAIVA


JŪRATĖ

Viskas tobula

JOLANTA
Palikti atsiliepimą