Greitis,patiko greitas ir kokybiškas aptarnavimas,klientų aptarnavimo specialistės teko ilgai laukti,bet su ja susisiekus viską operatyviai išsprendėme
Dar negaliu atsakyti,bet manau bus problemų su tyrimų rezultatais - jų aptarimu
Gydytoja Edyta Valintėlė labai maloni.
sesutė paėmusi kraują labai nemaloni buvo, manau kiekvieno žmogaus pasirinkimas kiek vandens išgerti. Dažnai kartojo "nesuprantu, kodel jus nesuprantat kažko", manau normalu kad nesupratau, sesutė kalbėjo su akcentu stipriu, logiška jog galimai reikės pakartoti ką pasakai :).
Labai gretai, kokybiškai.
Gydytojos Almos Astafjevos darbas. Vienareikšmiai. Dėmesys, kompetencija, komunikacija.
Viskas tobula