Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


EGLĖ


AKVILĖ


AKASH


AKVILĖ


VALDA


MANTAS


REMIGIJUS


VLADYSLAV


MARYIA


SIMONAS

Aptarnavimas ir profesionalumas

RIMAS

Patogumas, kad klinika ir tyrimai - kartu ir kad gydytoja linkusi skirti tyrimus bei siuntimus.
Man norisi labiau holistiškai į žmogaus kūną žiūrinčios šeimos gydytojos. Kur jei yra kažkokia problema, ieškotų visų įmanomų sprendimo būdų, o ne sakytų “na, taip yra, čia neišeina pagydyti”

LIEPA

Viskas greitai ir kokybiškai????

RAMUNĖ

Labai malonus aptarnavimas ir bendravimas.

TATJANA

patiko, jog aišku ir mažos eilės

RENATA
Palikti atsiliepimą