Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Nėra eilių, malonus aptarnavimas.

ALMA

Malonus aptarnavimas.

DOMANTAS

Komunikabilumas, geranoriškumas

ASTA


DONATAS


LAIMONAS


AMANDA


JUOZAS


DEIVIDAS

Viskas puikiai ir greitai, seselės priimančios tyrimam taip pat visada malonios :)

AISTĖ

Komunikacija/greitas malonus sklandus aptarnavimas

DIANA

Maloni moteris ėmusi kraują

INGA


KAROLINA


GINTARĖ


ANDREI

Patogu užsiregistruoti tinkamu laiku. Nėra eilių. Malonus bendravimas tiek gydytojų, tiek ir laborančių. Pasitinka visada su šypsena. Atėjus į įstaigą nėra įtampos. Ačiū Jums.

JURGITA
Palikti atsiliepimą