Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Nuostabi, nuoširdžiai besistengianti padėti šeimos gydytoja D. Katilienė. Šaunūs ir kiti darbuotojai.

JUSTINA

greitas aptarnavimas

BEATA


ARTŪRAS

Viskas daroma greitai, personalas labai draugiškas

ANA


INA


JURGITA


EVELINA


ARMINAS


AUŠRA


UGNIUS

Viskas gerai.

VALDAS


RASA


VLADIMIRAS


REMIGIJUS


RŪTA
Palikti atsiliepimą