Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Nuostabi kaip žmogus ir profesionali gydytoja Agnieška Ieva Banaitė ir puiki registratorė Justina, kurią noriu pagirti už puikų aptarnavimą, mandagumą.

GIEDRE

Viskas

GITANA


ERNESTAS


JŪRATĖ


ASTA


DARIUS


DANUTĖ

slaugytoju malonus bendravimas

BIRUTĖ

Patogu uzsiregistruoti, gana greitai ateina tyrimu rezultatai, malonus aptarnavimas.
Brangu, nemazai tyrimu atsisakau, nes tiesiog per brangu.

EGLĖ


DEIMANTĖ

Viskas patiko

KRISTINA


DONATA


DALIA ONA

Nera eiliu, labai greit viskas

DOVILĖ


VILIJA
Palikti atsiliepimą