Nuostabi kaip žmogus ir profesionali gydytoja Agnieška Ieva Banaitė ir puiki registratorė Justina, kurią noriu pagirti už puikų aptarnavimą, mandagumą.
Viskas
slaugytoju malonus bendravimas
Patogu uzsiregistruoti, gana greitai ateina tyrimu rezultatai, malonus aptarnavimas.
Brangu, nemazai tyrimu atsisakau, nes tiesiog per brangu.
Viskas patiko
Nera eiliu, labai greit viskas