Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


ERNESTA

Viskas labai gerai.

ALDONA


GABRIELĖ

Labai malonus aptarnavimas

EGLĖ

Labai malonus personalas ❤️

GABRIELĖ


JULIUS

Malonus aptarnavimas ir itin švelni kraujo paėmimo procedūra. Ačiū!

REDA


VIDAS


TADAS


LUKAS


LAURYNAS


TAUTVYDAS

Radau tai ko man reikejo

VAIDA


EIMINA


BARTOSZ MARIUSZ
Palikti atsiliepimą