Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


ROBERT

Aiškus, paprastas ir normalus bendravimas.

VILMA

Patiko viskas.

VLADIMIR


SIMONA


GLORIJA


EGLĖ


EIMANTAS


MARK


KAMILĖ


JUSTAS


EVALDAS

Labai mandagiai priėmė

ARŪNAS


JOLANTA

Nuoširdžios,mandagios darbuotojos,ačiū jums labai!!!

KĘSTUTIS

Viskas puiku

DAINA
Palikti atsiliepimą