Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Labai greita ir paprasta. Viskas labai gerai

PATRICIJA

Puikus aptarnavimas.

KRISTINA


GIEDRĖ


JAUNIUS

Procedūros buvo atliktos greitai. Vizito laukti ilgai nereikėjo.

DAIVA

Malonus aptarnavimas

AGNĖ


BIRUTĖ

Aptarnavimas,greitas aiškus

VAIDA


TOMAS


ONA ANTANINA


VIKTORIJA


LINA


KARINA

Patogus adresas, greitas atlikimas

RITA


MANTVYDAS
Palikti atsiliepimą