Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

mažai žmonių

ELIDA

Greitas ir malonus aptarnavimas, gera vieta

ASTA


INA


JOKIMAS


DARIUS


JONAS ARONAS


EGLĖ


ARTŪRAS

Gydytoja

ELVYRA


AUŠRA


AURELIJA

Maloni seselė.

EDITA


AUGUSTĖ


ADOMAS

Greita registracija, tyrimų reikėjo tam tikra dieną... viskas pažįstama, arti, patogu ir aišku.

VITA
Palikti atsiliepimą