Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


ELENA


DOVILĖ


DIANA


ARTŪRAS


MATAS


PATRIKAS

Patiko laborantė. Maloni, profesionali.

VYTENIS


Nėra mano tyrimų rezultatų darytų šeimo klinikoje

TADAS


LORETA


GRETA

Specialistų darbas.
Nepatiko, kad prie įvažiavimo į aikštelę nėra informacijos ,,privažiuokite arčiau ir atitvaras bus atkletas" tenka galvoti, kad tai ne klientams aikštelė, o personalui ir ieškoti kitos vietos statuytis mašiną.

OKSANA

Patiko nuosirdus priemimas

EMILIJA


ALIONA


DARIUS

Viskas gerai
Prisijungus matyt per pusę telefono ekrano tą skatinimą įvertinti.. kam? Keiskit ux

ANDRIUS
Palikti atsiliepimą