Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


EGLĖ


AUGUSTINAS

viskas paprasta

DOMAS

patiko

DIANA

Malonus ir greitas aptarnavimas

AUDRONĖ


RASA


RENATA

Aiškiai, suprantamai, mandagiai ir paslaugiai buvo konsultuota teiraujantis informacijos telefonu ir atvykus į klinika.

NARŪNAS

Labai nuoširdus bendravimas

STASĖ


SNIEGUOLĖ


ŽYGIMANTAS

Efektyvų ir tvarkinga.

LINA


LUKAS


MARIJA


Nepateikia tyrimu atsakymu, gydytojas nesusieke nustatytu laiku. Tempia ilgai su atsakymais. Sistema veikia tik iki pinigu paemimo, veliau neimanoma gauti informacijos.

POVILAS
Palikti atsiliepimą