Labai gerai
Viskas gerai!
Nera
Greitai ir patogu
greitas aptarnavimas, gera sesutė ėmusi kraują
Tolokai nuo namų, bet arčiau nėra
Viskal ok
Patiko
Labai malonios darbuotojos labai padejo, paaiskino, nukreips kaip geriau daryt, labai patiko
Kretingoje nėra galimybės patekti neįgaliajam su vežimėliu