Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Labai gerai

MOHAMED SASVAN


MARTINŠ


RASA

Viskas gerai!
Nera

SVETLANA


VALDEMAR

Greitai ir patogu

ROBERTAS

greitas aptarnavimas, gera sesutė ėmusi kraują
Tolokai nuo namų, bet arčiau nėra

RIMANTAS


KRISTUPAS


Giedrius


ILONA

Viskal ok

BORIS

Patiko

AKVILĖ

Labai malonios darbuotojos labai padejo, paaiskino, nukreips kaip geriau daryt, labai patiko

JELENA


DAIVA


Kretingoje nėra galimybės patekti neįgaliajam su vežimėliu

ANTANAS
Palikti atsiliepimą