Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Daiva Plungienė dirbanti Alytaus Antėjoje (S. Dariaus ir Girėno g.) - seselė (nežinau tikslaus pareigų pavadinimo), kuri mane priėmė. Labai maloni moteris, puikiai išmano savo darbą, labai džiaugiuosi, kad atėjus pasidaryt kraujo tyrimą būtent ji dirbo. Daugiau tokių darbuotojų kaip ji...

AGNĖ


BEATA


GRETA


BENITA


INGA


VIKTORIJA


NATALIIA


RUSNĖ


KAROLIS


SERCAN

Gera kaina

VIOLETA


TADAS

Greitas priėmimas, malonūs medikai.

ŽYDRONĖ


RAMŪNAS


ŽIVILĖ
Palikti atsiliepimą