Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


AURIMAS

Nuostabi gydytoja, ėmusi sūnui kraują.

BENAS

Viskas super mandagi, paslaugi

AUSTĖJA

Patogu naudotis

VILMANTĖ


JAROSLAV


ZOFIJA


VAIDOTAS


MIA

Nera eiliu, greitis ir kaina

ROLANDAS

viskas

RITA

Lengva užsiregistruoti, viskas primenama, komunikacija puiki. Pvz. palyginus kokiuose Lazdynuose - tragedija.

MINGAUDAS


PIJUS


Puiki Projektų vadovė-dėkingi jai Astai Gerikaitei- B2B Projektų vadovei, kuri labai gražiai mus (įmonę) įkalbino pasibandyti Jūsų paslaugas.

JŪRATĖ


KAMILĖ


RIMUTIS
Palikti atsiliepimą