Nuostabi gydytoja, ėmusi sūnui kraują.
Viskas super mandagi, paslaugi
Patogu naudotis
Nera eiliu, greitis ir kaina
viskas
Lengva užsiregistruoti, viskas primenama, komunikacija puiki. Pvz. palyginus kokiuose Lazdynuose - tragedija.
Puiki Projektų vadovė-dėkingi jai Astai Gerikaitei-
B2B Projektų vadovei, kuri labai gražiai mus (įmonę) įkalbino pasibandyti Jūsų paslaugas.