Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


LINA

Puikus aptarnavimas, greitai suteikta paslauga
Per sudėtinga sutikimo forma, tad jos pildymas atrodo laiko gaišimas

ARŪNAS

Nuostabi sesutė kuri ima kraują.

ARMANDA

Darbuotojos malonios

EVELINA

Labai malonus personalas

DANGUOLĖ

Patiko. Greitai, profesionaliai.

BIJŪNAS


ANNA


ASTA


EMILIJA

Labai patiko.

JANINA


ALANAS


EGIDIJUS


GABIJA


ČESLAV

Malonus, dėmesingas aptarnavimas.

ZITA
Palikti atsiliepimą