Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


NATALIJA


EMILIJA

Profesonelumas ir geras bendravimas

DOVYDAS

Greitas ir mandagus aptarnavimas

LAIMA

Operatyvu ir paslaugu

INGA

Aptarnavimas draugiškas personalas jauki aplinka jokio streso

ADOLFAS


AURIMAS


ADOMAS

Šiltas, profesionalus bendravimas, tyrimo paėmimas.

DOVILĖ

1965

JELENA


AUDRIUS


ANDRIUS


ALEKSEJ


DEIMANTĖ

Maloniai aptarnavo. Viską paaiškino.Suteikė visą informaciją.

JOKŪBAS
Palikti atsiliepimą