Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


GRAŽINA

Patiko, pasirinkau pagal rekomendacijas

ALMA


AISTĖ


AUDRONĖ


BEATRIČĖ

Malonus aptarnavimas, išsamios konsultacijos , neskausmingi laboratoriniai tyrimai ?. Tikrai šį padalinį rekomenduoju ir kitiems. ?

EDITA


MONIKA

Labai malonus personalas

KRISTINA


ROBERTAS


KRISTINA

greitis

VAIDOTAS VACLOVAS


VAIDOTAS


PAULIUS


MAGDA

Malonus aptarnavimas

LINA
Palikti atsiliepimą