Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


AURELIJA


JUSTINA

Puikiai

EDITA


INETA


JANINA

Labai malonus aptarnavimas :)

LINA


LAURYNAS


GIEDRĖ MARIJA


GINTARĖ


EMA


BIRUTĖ


ANDRIUS


IRMA

Patinka nauja patogi klinika, visi geri gydytojai kiek teko lankytis, patogu toje pačioje klinikoje darytis tyrimus

VYTAUTAS


RŪTA MARIJA
Palikti atsiliepimą