Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Labai greitai priėmė atidžiai išklausė ir paskyrė gydymą

ALMA


OLEGAS


VAIDAS

Viskas patiko

Eglė

viskas ok
-

IRENA

Labai greitas ,priėmimas.Malonios sesutės
Šaunu.

MATAS

Labai patiko, malonus, supratingas kolektyvas, greitai atlikta procedūra

GITANA


GABIJA


KAMILĖ

Greitai priima

INDRĖ


GEDIMINAS

Aptarnavimas, laiko laikymasis

ERIKA

Maloniai bendrauja su vaikais

VILMA


Reception, was late 2 minutes and suddenly my whole appointment is canceled

SANJANA DHIRAJSINGH


VAIDAS
Palikti atsiliepimą