Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Labai greitas ir malonus aptarnavimas .

ASTA


ARŪNAS


PAULINA


VALDAS

Greita klinikos darbuotojo reakcija į mano skambutį, malonus aptarnavimas.

STASYS

Greitai, profesionaliai, maloniai, patogus darbo laikas.

LINA


ZITA


MONIKA

Nereikėjo ilgai laukti eilėje. Maloniai priėmė ir aptarnavo,viską paaiškino.

SAMDRA


MANTAS


RYTIS

Kolegės rekomendacija

RIMA

Labai arti namų, greitas ir malonus aptarnavimas

VIKTORIJA


LUKAS


REGINA
Palikti atsiliepimą