Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


MINDAUGAS

Malonus aptarnavimas

VALENTINAS


SOFIJA


Neatitinka paslaugų laikas su užregistruotu laiku

VYTAUTAS


URTĖ

Labai patiko medikė, paėmusi kraujo tyrimą. Maloniai bendravo, viską išsamiai ir sprantamai išaiškino.

VALĖ

Puikus aptarnavimas, darbuotojo profesionalumas.

RASA


RAMINTA


LAURA


LIUBOV


IRENA

Labai patiko draugiška ir maloni darbuotoja, taip pat greitas aptarnavimas.

INGA


DALIUS


GRETA

Kainos. Taip pat atvykus labai nustebino toks malonus ir išsamus aptarnavimas. Patarimas, išklausymas

IEVA
Palikti atsiliepimą