Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Patogus prisiregistravimas internetu, malonus aptarnavimas

MILDA

Bendravimas, aptarnavimas!

NIJOLĖ


VILIJA


VIRGILIJA


ROMUALDAS


NERIJUS

Nėra eilių, greiti atsakymai, malonus aptarnavimas

SVAJONĖ


NAGLIS


VYTĖ


Nepatiko, nes negaunu konkretaus kompetentingo atsakymo- stovi 40% neidentifikuota medziaga . Klausimas uz ka as moku pinigus?

RAIMEDAS FAUSTAS

Nereikia laukti eilėse,malonūs darbuotojai

RAMUNĖ


SIMONAS


KRISTINA

Sekame paskui gydytoją, kuri vaikais rūpinasi nuo jų gimimo.

RAPOLAS


DEIVIDAS
Palikti atsiliepimą