Labai mandagus ir geras aptarnavimas
viskas puikiai!
Labai maloni medicinos sesuo, Gabija Savickaitė, labai švelni ir rūpestinga
Kokybė aptarnavimas
Darbo kokybė. Jo atlikimas ir greiti rezultatai.
Patiko slaugytoja, kuri labai profesionali