Labai patiko darbuotoja, kuri ėmė kraują. Taip aiškiai viską paaiškino, lėtai ir suprantamai, pasiteiravo kaip jaučiuosi. Labai malonus aptarnavimas, likau sužavėta. O Antėją pasirinkau, nes netoli namų, buvo labai patogu, tik galėtų truputi ilgiau dirbti.
Profesionalumas, greitas ir malonus aptarnavimas.
Viskas patiko.
Labai patiko įstaigoje aptarnavusi darbuotoja.