Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


GRETA


KESTUTIS


INA

Labai patiko darbuotoja, kuri ėmė kraują. Taip aiškiai viską paaiškino, lėtai ir suprantamai, pasiteiravo kaip jaučiuosi. Labai malonus aptarnavimas, likau sužavėta. O Antėją pasirinkau, nes netoli namų, buvo labai patogu, tik galėtų truputi ilgiau dirbti.

AGNĖ


JOLANTA


LIEPA


VILTĖ


JOVITA

Profesionalumas, greitas ir malonus aptarnavimas.

ERIKA


REGINA


VILIUS


EMA


ERIKA

Viskas patiko.

BIRUTĖ

Labai patiko įstaigoje aptarnavusi darbuotoja.

INETA
Palikti atsiliepimą