Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


KIRIL

Perėjau į Antėja dėl geriausios šeimos gydytojos Lauros Kaminskienės ????

BRIGITA


KĘSTUTIS

Viskas viksta greitai ir sklandziai

ARŪNAS


GRETA


KESTUTIS


INA

Labai patiko darbuotoja, kuri ėmė kraują. Taip aiškiai viską paaiškino, lėtai ir suprantamai, pasiteiravo kaip jaučiuosi. Labai malonus aptarnavimas, likau sužavėta. O Antėją pasirinkau, nes netoli namų, buvo labai patogu, tik galėtų truputi ilgiau dirbti.

AGNĖ


JOLANTA


LIEPA


VILTĖ


JOVITA

Profesionalumas, greitas ir malonus aptarnavimas.

ERIKA


REGINA


VILIUS
Palikti atsiliepimą