Kraujo tyrimo jau laukiu 3 dienas....
Už ką aš moku tokius pinigus jeigu negaunu rezultatų...
Greitas aptarnavimas
Paslaugų kokybė, specialistai.
Kaina
Labai patiko registratorė, kuri maloniai aptarnavo, vėliau, seselė, kuri tikrino regėjimą ir spaudimą, ji buvo labai maloni, šiltai priėmė į kabinetą. Taip pat ir gydytoja, net patarė, kaip elgtis, kad būtų palankiau sveikatai, nors atėjau tik dėl pažymos. Likau maloniai nustebinta, eičiau čia dar kartą ir kitiems rekomenduoju. P.s. užairegistravusi Kaune, Savanorių pr. Priima labai greitai, dar tą pačią savaitę. Džiaugiuosi, kad turime tokias operatyvias klinikas, į kurias smagu sugrįžti.