Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


Kraujo tyrimo jau laukiu 3 dienas.... Už ką aš moku tokius pinigus jeigu negaunu rezultatų...

MANGIRDAS


JUOZAS


RŪTA

Greitas aptarnavimas

VAIDOTAS


LAIMA MARIJA


MILDA


LILIJA


KAROLIS

Paslaugų kokybė, specialistai.
Kaina

AUKSĖ


GABIJA

Labai patiko registratorė, kuri maloniai aptarnavo, vėliau, seselė, kuri tikrino regėjimą ir spaudimą, ji buvo labai maloni, šiltai priėmė į kabinetą. Taip pat ir gydytoja, net patarė, kaip elgtis, kad būtų palankiau sveikatai, nors atėjau tik dėl pažymos. Likau maloniai nustebinta, eičiau čia dar kartą ir kitiems rekomenduoju. P.s. užairegistravusi Kaune, Savanorių pr. Priima labai greitai, dar tą pačią savaitę. Džiaugiuosi, kad turime tokias operatyvias klinikas, į kurias smagu sugrįžti.

EGLĖ


GABRIELĖ


GEDIMINAS


ALGIRDAS


AIDAS
Palikti atsiliepimą