Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


RAIMONDA


JUSTINA


JUSTINAS


TATJANA


UGNĖ


KAROLINA


REMIGIJUS

Labai malonus aptarnavimas, nuraminimas, kai jaudiniesi. Aš paniškai bijau adatų ir kraujo, o atvykusi jaučiausi rami, net nejaučiau dūrio ir viso kraujo paėmimo

KOTRYNA


JŪRATĖ


GEDIMINAS


DANGUOLĖ


INDRĖ


AUGUSTĖ


JURGITA

Malonus bendravimas ir greitas priėjimas prie sveikatos patikros

ERVINAS
Palikti atsiliepimą