Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


SAULĖ


VILMA

Lengva registracija, malonus aptarnavimas, atsakyti visi užduoti klausimai.

VYTAUTAS

Lengva registracija, rami aplinka ir tyla Palangos biure, ypatingai greitas atsakymo pateikimas
Kiek "kandžiojasi" laboratorinių kraujo tyrimų kainos

SAULIUS


VADIM


RADVILĖ

Greita, patikima.

RASA


LAISVYDAS


ROMA

Greitas priemimas vizitui

RITA


JUOZAS


KĘSTUTIS

Patiko

KRISTINA

eiliu nera, moteriske labai faina, moka gerai imt krauja, melyne maza, as kaltas kad ilgiau nepalaikiau (nors sanatriskese laikiau 10 min ir ranka buvo visa melyna, nes pramuse venos sona)
kam ta registratura, jei vistiek priima viena tetulyte??? nuimkit klaidinancius zenklus

MINDAUGAS


BENEDIKTAS
Palikti atsiliepimą