Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


AGNĖ

Nėra eilių, viskas atliekama greitai, malonus aptarnavimas

GUSTAS

viskas greita ir saugu

IEVA


ERIKAS


DOROTĖJA


INGA

Greitis, patogumad

DARIUS


DAINA

Malonus aptarnavimad

ALEKSANDRA


ALEKSANDRA

Greitis irkokybė

ARVYDAS

Patiko darbuotojos priemimas,mokėjimas nuteikti vaiką kraujo paemimui.

AMELIJA


DEIVIDAS


ALINA

Labai maloni moteris kuri paėmė krauja pagyrimai Plungės antejai

AUŠRA
Palikti atsiliepimą