Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Man viskas patiko

SVITLANA


MILDA


TOMAS


MELITA


VIDA

Švelniai buvo paimtas kraujas jokio streso maloni seselė,ir atsakymai atejo per viena diena

RASA


PAULIUS


JURGITA


MANTAS


LAURA


LAIMA

Nuostabus aptarnavimas

INGRIDA

malonus bendravimas, greitas ir sklandus priemimas, didelis paslaugu pasirinkimas

EGLĖ


GRETA

Malonus ir greitas priemimas

ALMANTAS
Palikti atsiliepimą