Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Malonios darbuotojos,labai idemiai isanalizavo mano ligos istorija.

DIANA

Greitas patekimas pas gydytojus, nereikėjo ilgai laukti- per pora dienų atlikti visi reikalingi tyrimai. Sesutės ir gydytojos malonios ir viską paaiškina. Ačiū personalui?

EGLĖ


DEIVIDAS


ALGIS


ANATOLIJUS


HENRIKAS


EITAUTAS


Дорого

ANDREJ


VYGANTAS

Malonus, greitas, kokybiškas aptarnavimas

RINETA

Patiko greiti tyrimai tvarkingai paemami kaina atitinka lūkesčius

MARIANA


ROBERTAS


VIKTORIIA


VAIDA


STANISLAVA DANUTĖ
Palikti atsiliepimą