Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Aš bijau kraujo ir adatų, bet nieko nejaučiau per 40m ir pirmą kartą nebuvo bloga kai Šiauliuose gegužės gatvėje profesionaliai darbuotoja paėmė kraują. Nepamenu tik jos vardo.

ERNESTAS


ARVYDAS


ANDREJUS


DEIVYDAS


DONATAS


VAIDA


LUKAS


RENATA

Greita ir paprasta

LAURYNA


MANTAS


LIVETA


ROLANDAS


TOMAS


NETHESH

Malonus ir profesionalus aptarnavimas bei priėmimas.

MIGLĖ
Palikti atsiliepimą