Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai

Malonūs darbuotojai, viską paaiškina suprantamai iki smulkiausiu detaliu

ROMUALDAS

greita, profesionalu

PAVEL


KRISTINA


RENATA


LILIJA

Malonus bendravimas, greitas darbas

MARIJA


DAIVA


GINTARĖ

Seimos gydytoja labai maloni

GERDA


DOMINYKA

Klaipėdoje skambinau į registratūra, moteris kuri atsiliepė be galo maloni, viską paaiškino, užregistravo, likau nustebinta tokiu mandagiu aptarnavimu.

ERNESTA


GUSTĖ


GABRIELĖ

Galima tvarkytis iš namų
Užtrunka brangaus laiko

EVALDAS


ALMA
Palikti atsiliepimą