Atsiliepimai | Antėja

Atsiliepimai


SILVIJA


SIMONA


MARIJUS


RITA

Atlikta labai greitai

SVETLANA


VIKTORIJA


MARIUS


TOMAS


VALDAS

Malonus darbuotojai ir aplinka.
Mazai vietos prisedimui, laukiant, bet ilgai laukti neteko

PAULINA

Viskas sklandžiai, aiškiai, išmaniai nuo registracijos, kraujo paėmimo iki tyrimų rezultatų.

JŪRATĖ

Viskas visada patiko ir renkuosi tik Anteja, efektyvu, profesionalu

ERIKAS


AURELIJA


KRISTINA

Greitas ir malonus aptarnavimas

JURGITA
Palikti atsiliepimą